Spring naar bijdragen

r0gi3r

Spotters
  • Aantal bijdragen

    119
  • Geregistreerd

  • Laatst bezocht

  • Days Won

    6

r0gi3r last won the day on 2 april 2012

r0gi3r had the most liked content!

1 Volger

Profile Information

  • Gender
    Male

r0gi3r's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

6

Waardering in de gemeenschap

  1. r0gi3r

    voorbede

    Hoi, 5 maanden geleden heeft mijn schoonmoeder het bericht gekregen dat ze ziek was. De levensverwachting werd door de artsen geschat op 5 jaar. Helaas is dit veel korter geworden en is ze afgelopen dinsdag op 64 jarige leeftijd gestorven. Aangezien mijn schoonvader 4 jaar geleden aan de zelfde ziekte is overleden komt de klap van het zo snel overlijden van mijn schoonmoeder extra hard aan in het gezin en bij verdere familie en kennissen. De begrafenis zal aanstaande zaterdag in de ochtend zijn. Graag jullie voorbede voor iedereen die haar gekend heeft.
  2. Is er iemand die de banner ook heeft gezien en daar toevallig een screenshot van heeft gemaakt? Die wik ik dan graag hebben voor het eigen archief.
  3. r0gi3r

    Weet.magazine

    Thanks, ga hem is even inkijken
  4. Ik zal het spits afbijten met een eerste probeersel.
  5. r0gi3r

    Nog 100

    Net viel mijn oog op het aantal leden dat er hier inmiddels zijn. Nog 100 te gaan en we hebben de 1000 bereikt. ben benieuwd wanneer we dit aantal gaan bereiken! Durft er iemand een voorspelling te doen?
  6. r0gi3r

    wallpaper

    Voor de liefhebbers heb ik er nog eentje gemaakt.
  7. r0gi3r

    wallpaper

    Ben ik op zich ook wel benieuwd naar. Hoe de leden van ftd4christ hier zijn gekomen. Is wel een onderzoekje waard denk ik. Ik kwam hier door een post van MusicHunter op ftd
  8. r0gi3r

    wallpaper

    Ik doe niet zoveel met hyves, Maar volgens mij kan je hem gewoon opslaan en vervolgens op Hyves plaatsen
  9. r0gi3r

    wallpaper

    Voor diegene die interesse hebben. Mijn wallpaper van dit moment.
  10. r0gi3r

    Op zondag open!

    Werken op zondag is nog steeds niet verplicht in dit land, maar soms krijg je het idee alsof je geen keuze hebt.
  11. r0gi3r

    Op zondag open!

    Klopt ik heb jaren in een winkel gewerkt. Moest er inderdaad flink wat moeite voor doen om het voor elkaar te krijgen om niet op zondag ingezet te worden.
  12. r0gi3r

    http://www.christianclips.nl/

    Een nederlandse verzamelwebsite vol met links naar video's Ik denk dat wij de database wel kunnen helpen vullen http://www.christianclips.nl/
  13. r0gi3r

    CD gewonnen op seven fm

    Ik had een tijdje geleden meegedaan met de prijsvraag van seven fm waarbij je de cd van Irma kon winnen. en van de week lag hij bij me in de bus. Altijd leuk natuurlijk..
×
×
  • Nieuwe aanmaken...

Belangrijke informatie

Wij gebruiken cookies om uw gebruikerservaring te verbeteren, bij gebruik van onze website gaat u akkoord met onze gebruiksvoorwaarden.